•  

Популізм навколо Макухівського сміттєзвалища в Полтавській ОДА

Засідання щодо проблеми Макухівського сміттєзвалища відбулося сьогодні в Полтавській облдержадміністрації. Його зініціював «Останній Бастіон» та місцева громада Макухівки. Зібралися посадовці – голова обласної ради Олександр Біленький, голова ОДА Валерій Головко, його заступник Олег Пругло, голова Полтавської райради Михайло Кононенко, заступник міського голови з питань з питнаь ЖКХ Олексій Чепурко, представники «Останнього Бастіону», мешканці Макухівки й прилеглих сіл.

Упродовж півгодинної розмови посадовці так і не погодили алгоритм вирішення проблеми переповненого смітника та створення заводу з перероблення або ж утилізації відходів.

Погодили зібратися в п’ятницю, щоби почути відповідь міської ради на поставлені питання. Зазначимо, міський голова Олександр Мамай та його заступник Михайло Шевченко проблему звалища вчергове проігнорували.

Зазначимо, Валерій Головко не пустив на засідання всіх охочих – мешканців Макухівки та полтавців, залишивши їх чекати за дверима. На зауваження «Останнього Бастіону» з цього приводу, посадовець відреагував підвищеним тоном, чим порушив діловий етикет та показав ставлення до мешканців проблемного регіону.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ: СПЕЦРЕПОРТАЖ. МАКУХІВКА: Полтавська зона відчуження

Коментарі