•  

Цугцванг ГУНП Полтавщини: коли кожний крок наближає до поразки

Головного редактора видання «Останній Бастіон» Геннадія Сікалова затримали працівники Нової поліції. Щоправда, за годину відпустили. Оперативна група в складі слідчих Слідчого управління ГУНП у Полтавській області (Руденко, Шульга), що прибула на замовлення поліції, спробувала всупереч Закону повідомити головреда про закінчення досудового розслідування у справі підробки документів страховою компанією «Залізничні Шляхи». Це було вчора.

Рівно за добу ми викладаємо в публічний простір статтю, де по полицях розкладаємо, як і в чому ГУНП порушує законодавство та навіщо їм це потрібно.

«ОБ» через публікацію вкотре зазначає, що Сікалов не має статусу підозрюваного. Октябрський районний суд Полтави 13 липня скасував фейкове творіння старшої слідчої Кіяшко й зобов’язав слідчу або прокурора виключити з ЄРДР відомості про її оголошення. Також досудове розслідування не може бути закінчено через Ухвалу Октябрського суду. Нею суд зобов’язав провести комплексну судову експертизу договору страхування Сікалова в компанії ПрАТ «Залізничні Шляхи», який компанія в односторонньому порядку розірвала, підробивши підпис страхувальника.

ДЕТАЛІ: «Слідча 5 разів проігнорувала замовний лист» – розвінчання фейкового розшуку головреда «Бастіону»

Коментар юриста незабаром на «ОБ».

Оновлюється.

Коментарі