•  

На українському газі досі годуються друзі Януковича – представник ЄК

110
На українському газі досі годуються друзі Януковича – представник ЄК

У Єврокомісії позитивно оцінюють реформи керівництва України в енергетиці, спрямовані на позбавлення впливу олігархів у сферу постачання газу.

Про це заявив керівник групи підтримки України Єврокомісії Петер Балаш на міжнародній конференції з енергетичної безпеки у вівторок у Брюсселі, повідомляє власний кореспондент Укрінформу.

«У галузі енергетики українське керівництво рішуче взялося за систему олігархів. Насамперед, це особливо стосується газової сфери, де більшу частину грошей отримують друзі попереднього керівництва», - висловив переконання високопоставлений експерт ЄС.

За його словами, на сьогодні ще зарано давати оцінку цим реформам, але в енергетичному секторі перші важливі кроки вже були вжиті. Балаш відзначив, що керівництво України вимушено працювати в умовах надзвичайно складних викликів і загроз.

«По-перше, це де-факто проксі-війна на сході після анексії Криму. І, по-друге, вони мають дуже важкий тягар, що дістався у спадок від попереднього керівництва», - зауважив представник Єврокомісії.