•  

По 10-бальній системі нинішні санкції мають максимум 2 бали

110
По 10-бальній системі нинішні санкції мають максимум 2 бали

Financial Times розповіла про смішні західні санкції Заходу проти ідейно спорідненої Росії, що входить до тої же системи світового зла:

У Росії зараз йде річ про боротьбу за серця росіян, яка ведеться зараз між «телевізором і холодильником», тобто між ідеологічною накачуванням і ковбасою. Результат цього спору стає все більш очевидним - навіть у московських магазинах спостерігається зростаючий дефіцит продуктових товарів, що є результатом російських контрсанкцій проти західних санкцій.

Санкції розділяються на ті, які б'ють по всій ворожої економіці в цілому, як наприклад, станеться в разі виключення Росії з банківської системи Swift, і більш диференційовані жести, спрямовані проти російської правлячої еліти.

Один представник обамівської адміністрації, оцінюючи ефективність санкцій за десятибальною шкалою, відводить виключення Росії з системи Swift 10-й бал, і вважає, що в даний час санкції знаходяться на рівні 2-3 балів. Нинішні 2-бальні санкції не приведуть до зміни політики Кремля і носять суто ритуальний характер.

«Втіленою докором ти стояв перед вітчизною, ліберал-ідеаліст", писав в 1882 році в романі «Біси» польський російсько-мовний письменник Ф. Достоєвський.

Відділ моніторингу,

Останній Бастіон