•  

Полтавці змушені годувати збільшени штат депутатів облради

110
Полтавці змушені годувати збільшени штат депутатів облради

Депутати Полтавської облради проголосували за збільшення штату виконавчого апарату облради до 53 чоловік 14 червня 2016 року. До цього апарат налічував 37 осіб. Конкурс на вакантні посади на сайті облради досі не оголосили. Останнє оновлення вакансій датується минулим роком.

Мета збільшення виконавчого апарату обласної ради до 53 чоловік пояснюється удосконаленням і підвищенням ефективності його діяльності. Про це йдеться у рішенні голови облради Олександра Біленького – повідомляє Народна рада міста Полтави.

Рішення про збільшення чисельності апарату ухвалили 14 червня на третьому пленарному засіданні сьомої сесії сьомого скликання. Та станнє оновлення вакансій на сайті облради було… 26 травня 2015 року. Понад рік тому.

Також голова облради наділив себе повноваженнями вносити зміни до структури збільшеного виконавчого апарату облради (чит. – вводити до складу «своїх» людей) і оплати праці робітникам.

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ НА «ОСТАННЬОМУ БАСТІОНІ»: Голова облради Біленький допустив шизофреніка труїти Полтавщину

– Вакантні посади залишилися недоступними для фахівців широкого загалу. Набір додаткового персоналу носить ознаки вибірковості й упередженості. Він позбавлений конкурсних умов і конкуренції. Можемо говорити про перетворення Біленьким обласної ради в приватну контору зі збільшеним штатом «потрібних» службовців для ухвалення вигідних певному колу посадовців рішень. Зайве свідчення тому – анонси подій, нарад, сесій обласної ради, що не оновлюються вже 2 тиждень.

До прикладу, на сайті облдержадміністрації є анонси на наступний тиждень. Виходить, обласна рада намагається приховати від громадськості свою діяльність. Таким чином легше ухвалювати кулуарні рішення, – зазначають у Народній раді міста Полтави.

Зазначимо, збільшений апарат облради буде утримуватися за рахунок платників податків – мешканців Полтавщини.