•  

Порядок сплати і подання звітності платниками акцизного податку

00
Порядок сплати і подання звітності платниками акцизного податку

Державна податкова інспекція у м. Полтаві повідомляє, що суб'єкт господарювання роздрібної торгівлі, який здійснює реалізацію підакцизних товарів, в тому числі не за основним місцем перебування на обліку, повинен подавати податкові декларації до контролюючих органів, що територіально обслуговують адміністративно-територіальні одиниці, на яких розташовано пункти продажу таких товарів.

Сплата акцизного податку відбувається до місцевих бюджетів адміністративно-територіальних одиниць, на яких розташовані пункти продажу підакцизних товарів.

Так, відповідно до статті 223 Податкового кодексу України базовий податковий період для сплати акцизного податку відповідає календарному місяцю. Отже, суб'єкт господарювання роздрібної торгівлі, який здійснює реалізацію підакцизних товарів подає щомісяця не пізніше 20 числа наступного періоду контролюючому органу за місцем реєстрації декларацію акцизного податку.

Сплачується податок суб'єктом господарювання роздрібної торгівлі, який здійснює реалізацію підакцизних товарів, протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем граничного строку подання податкової декларації.

Інформаційно – комунікаційний відділ

Державної податкової

інспекції у м. Полтаві