•  

Робота полтавських оперативників націлена на викриття нелегального бізнесу

00
Робота полтавських оперативників націлена на викриття нелегального бізнесу

Оперативним управлінням Державної податкової інспекції у м. Полтаві за результатами вжитих протягом І кварталу 2015 року заходів до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено 6 інформацій, за якими розпочато кримінальні провадження, в тому числі 5 злочинів за ухилення від сплати податків та 1 злочин за незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів.

Загальна сума відшкодованих державному бюджету збитків по кримінальних провадженнях, внесених до ЄРДР складає майже 3 мільйони грн.

Протягом І кварталу 2015 року за результатами профілактичної роботи працівниками податкової міліції забезпечено надходження до державного бюджету в розмірі 1,3 мільйони грн.

В ході проведення оперативно-розшукових заходів працівниками оперативного управліннявиявлено3 суб’єкти «фіктивного» підприємництва.

Протягом січня-березня 2015 року припинено 8 фактів незаконного обігу підакцизних товарів. Вилучено товарно-матеріальних цінностей на загальну суму 251 тис. грн. у т.ч. лікеро – горілчаних виробів на суму 204 тис. грн., тютюнових виробів на суму 3 тис. грн., паливно – мастильних матеріалів на суму 12 тис. грн., спирту на суму 32 тис. грн.

Інформаційно – комунікаційний відділ

Державної податкової

інспекції у м. Полтаві