•  

Кращі каратисти зберуться в Полтаві

0
Кращі каратисти зберуться в Полтаві

Понад 300 кращих кіокушинкай каратистів різного віку із усіх куточків України приїдуть у вересні  на чемпіонат у Полтаву.

Абсолютний чемпіонат України з кіокушинкай карате відбудеться в Полтаві 16-17 вересня. Організатор турніру – «Останній Бастіон» та ГО «Полтавська обласна асоціація кіокушинкай карате.

16-17 вересня в полтавському спорткомплексі «Динамо» відбудеться Абсолютний чемпіонат України з кіокушинкай карате у відкритій ваговій категорії. У ньому візьмуть участь команди, які підписали угоду з Українською Федерацією Кіокушинкай карате – Федерація Кіокушин-кан карате України та Всеукраїнський Союз Кіокушин карате. Загалом, команди з 20 областей України та близько 300 учасників змагань. 

У рамках турніру відбудеться молодіжний Чемпіонат України з кіокушинкай карате U-22 (спортсмени, віком 18-22 роки), чемпіонат U-16 (клас «кадети», спортсмени, віком до 16 років включно). Такі змагання є відбірковими на Чемпіонат Європи в Софії (Болгарія), що відбудеться в листопаді.

Основна відмінність Абсолютного чемпіонату України, що цей турнір відбудеться серед дорослих учасників у відкритій ваговій категорії без розподілу на вагу.

Головний суддя змагань – Олександр Гончаренко, президент Української Федерації Кіокушинкай карате, голова Європейської Федерації, член комітету Всесвітньої Федерації.

Чемпіонат відбудеться за сприяння Геннадія Сікалова, голови ГС «Останній Бастіон».