•  

«Чим більше Ви пишете, тим більше вони починають брати»

11330
«Чим більше Ви пишете, тим більше вони починають брати»

Буквально вчора у відповідь на публікації «Останнього Бастіону» про хабарників та корупціонерів, редакція отримала відповідь, що: «Чим більше Ви пишете, тим більше вони починають брати».

Якщо озирнутись трохи назад, хоча б на початок цього року, то можна побачити, що це дійсно так. І мова не йде лише про Полтаву і «Останній Бастіон» зокрема. Мова йде взагалі про співвідносини між журналістами й владою. Гучні розслідування, сірі схеми неймовірних масштабів, маєтки, захоплена земля, захмарні суми на рахунках можновладців, мільйонні контракти, які заключаються прямо на засіданнях Верховної ради – кожного дня публікацій на цю тему стає лише більше і створюється враження, що справа не в тому, що журналісти відчули свіже повітря і на них перестав створюватися тиск. Скоріш за все, чиновники різних рівнів, відчуваючи біду, як ті криси на затопаючому кораблі, стараються урвати якомога більший кусок, поки їх не піймали з хвіст.

З огляду на це хочеться пригадати анекдот про картоплю та довгоносика:

«Україна. Весна. Бурякосійних колгосп. Промова голови на загальних зборах колгоспників :

- Товариші Колгоспник!

Два роки тому ми посіяли двісті гектарів цукрового буряку - усе пожер довгоносик!

У тому році ми посіяли 400 гектарів буряку, також усе пожер довгоносик!

Тепер ми посіемо вісімсот гектарів - нехай проклятий довгоносика вдавиться!!!»

Так і тут. Шановні можновладці, хабарники та корупціонери, дарма чекати, що ваші звичні методі у вигляді тиску та підкупу будуть діяти й надалі. Віримо, що ці часи залишились в минулому, у старій Україні та гучних матеріалів надалі буде становитися лише більше з кожним днем, а отже встигайте награбувати побільше, та так, щоб вдавились.