•  

Студенти та викладачі ПолтНТУ долучилися до акції «Посади ліс»

33330
Студенти та викладачі ПолтНТУ долучилися до акції «Посади ліс»

З 21 березня по 18 квітня 2015г. в Україні проходить акція «Посади своє дерево».Бережливе ставлення до природи - це, насамперед, наш борг перед нею за те, що вона нам дала і дає. Мудрість говорить: людина за своє життя повинен побудувати будинок, виростити сина і посадити дерево. Саме посадити дерево. Природа, як мати, оберігає, зберігає, заспокоює, дає нові сили до життя. Ось чому це джерело має бути вічним. І воно буде вічним, якщо кожна людина не спиляє, що не знищить безцільно дерево, а посадить хоча б одне, думаючи про себе і майбутні покоління.

Доброю традицією у студентів Полтавського національного технічного університету стало щорічне висаджування зелених насаджень навесні та восени. Студенти та викладачірізних факультетів університету не тільки приєднуються до акцій, пов’язаних із вирішенням екологічних проблем, а й виступають ініціаторами багатьох із них. Достатньо згадати активну участь студентів у щорічному прибиранні русла та берегів нашої Ворскли.

Студенти та викладачі факультету нафти і газу та природокористування долучилися до акції «Посади своє дерево» 26 березня. Вони висаджувалимолоді дерева у яру за селом Гора Полтавського району площею 2 га. Основна мета акції не тільки збільшити насадження, а й запобігти екологічній катастрофі. Адже цей яр схильний до зсувів і підтоплень, що загрожує житловим будинкам мешканців села.

Студенти та викладачі ПолтНТУ вже вкотре долучаються до подібних акцій і постійно опікуються екологічними питаннями рідного краю. Це важлива складова підготовки майбутнього фахівця шляхом формування нової екологічної особистості, основним завданням якої буде зберігати і відновлювати природу для існуючих і майбутніх поколінь. Найвищим проявом свідомості та патріотизму молодого покоління є турбота про прийдешнє, відновлення краси нашого краю, подарунок майбутньому.

Програма екологічноговихованнямайбутніхфахівців у Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка передбачає їх практичну участь в покращенні екологічної ситуації в країні, рідному краї. Це виховання небайдужості, відповідальності за розвиток держави, за її екологічну безпеку, та добробуту України. Студенти ПолтНТУ своїми руками створюють майбутнє рідної землі!

Олександр Сергеєв