•  

-20 °С: в Полтаві спеціальні патрулі слідкують щоб на вулицях не замерзли люди

770
-20 °С: в Полтаві спеціальні патрулі слідкують щоб на вулицях не замерзли люди

В Полтаві і області почали роботу спеціальні патрулі, які виявляють на вулиці і допомагають людям що потерпають від холоду – цієї ночі стовпчик термометру в регіоні опустився нижче двадцяти градусів морозу.

В залежності від стану потерпілих їх доставляють до найближчого пункту обігріву або лікувального закладу.

Так звані «соціальні патрулі» оснащені мікроавтобусами, на яких об’їжджають вулиці, приділяючи особливу увагу місцям де часто можна зустріти безхатніх.

Про це повідомляє прес-служба ГУ ДСНС України у Полтавській області.

До склад патруля входять рятувальники і медики. Спільна операція місцевих відомств – ДСНС, з місцевими органами влади, представниками Департаменту праці та соціального захисту Полтавської ОДА, охорони здоров’я Полтавської ОДА – триватиме до покращення погодних умов:

«Робота соціальних патрулів щодо попередження загибелі людей від переохолодження виконується шляхом періодичного патрулювання автомобільним транспортом територій з найбільшою імовірністю перебування людей, які можуть потребувати допомоги, а також за викликом, при отриманні інформації про громадян, яким необхідна допомога з боку соціальних патрулів» - ідеться в повідомленні відомства.

Робота соціальних патрулів здійснюється під керівництвом чергових робочих груп оперативного Штабу з надзвичайних ситуацій у тісній взаємодії із соціальними службами, міліцією, обласним Товариством Червоного Хреста, громадськими організаціями, спираючись на існуючу мережу пунктів обігріву, лікувальних закладів і соціальних установ.

Максим Кондратенко

Коментарі