•  

1 квітня у Кременчуці стартує Х Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця-2015» - «Врятуй життя дитини»

330
1 квітня у Кременчуці стартує Х Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця-2015» - «Врятуй життя дитини»

1 квітня 2015 року у Кременчуці буде дано старт X Всеукраїнській благодійній акції «Серце до серця» - «Врятуй життя дитини», яка триватиме до 30 квітня включно.

Таке рішення ухвалили на останньому засіданні виконавчого комітету Кременчуцької міської ради. Варто нагадати, що цього року регіональний етап Х Всеукраїнської акції «Серце до серця» в Кременчуці проходитиме восьмий рік поспіль. Як зазначають організатори благодійної акції, у її рамках відбудеться ряд заходів, спрямованих на розвиток благодійництва та збір коштів для дітей з вадами здоров’я. Зокрема, збиратимуть кошти у навчальних закладах міста, закладах торгівлі та на підприємствах, під час благодійного фотокросу (18 квітня); у день фіналу акції (25 квітня). Цього дня на кременчужан чекатимуть флеш-моб, концертно-розважальна програма, благодійний ярмарок, збір коштів волонтерами серед мешканців міста.

У рамках регіонального етапу Х Всеукраїнської акції «Серце до серця» у Кременчуці буде створено офіси благодійної акції у 47 навчальних закладах міста, через які до волонтерського руху на базі навчальних закладів буде залучено 900 осіб. Планується проведення 10 тренінгів, на яких азам волонтерської діяльності навчатимуть учасників благодійної акції для проведення вуличної акції під час фінального етапу акції.

За попередніми планами, участь в організації та проведенні вуличної благодійної Ярмарки планують взяти 15 навчальних закладів, а у Фотокросі змагатимуться 30 команд у складі 120 осіб. Також під час фіналу акції «Серце до сеця-2015 року» буде проведено флеш-моб «Живе серце», до якого залучатимуть небайдужих до дитячих проблем кременчужан.

Варвара Самохіна

Коментарі