•  

100 гральних закладів закрили на Полтавщині за рік

110
100 гральних закладів закрили на Полтавщині за рік

За минулий рік оперативні працівники служби протидії економічній злочинності Полтавської області вилучили майже 1000 одиниць грального обладнання тіньового бізнесу. Вартість оргтехніки за оцінками експертів становить близько 400 тисяч гривень.

За інформацією УДСБЕЗ УМВС області, за фактами зайняття гральним бізнесом відкрито понад 60 кримінальних проваджень. 2014-го року за вироком суду на недобросовісних «бізнесменів» накладено понад 300 тисяч гривень штрафу.

За словами т. в. о. начальника УМВС Полтавщини Андрія Балоня «на особливому контролі (міліції) перебувають не тільки питання виявлення місць надання незаконних послуг, їх викриття та вилучення грального обладнання, а, насамперед, ефективність розслідування кримінальних проваджень з направленням до суду обвинувальних актів, в першу чергу, щодо організаторів цієї злочинної діяльності.

Санкція частини 1 статті 203-2 Кримінального кодексу України (зайняття гральним бізнесом), передбачає штраф від 170 тисяч до 680 тисяч гривень з конфіскацією грального обладнання. Здійснення незаконної діяльності особою, раніше судимою за зайняття гральним бізнесом (частина 2 статті 203-2 КК України), карається штрафом від 680 тисяч до 850 тисяч гривень з конфіскацією відповідного обладнання.

Максим Кондратенко

Коментарі