•  

103 роки відзначив герой Кременчука - Самокрик Іван Георгійович

330
103 роки відзначив герой Кременчука - Самокрик Іван Георгійович

13 січня 103 роки відзначив шанований у Кременчуці ветеран Великої Вітчизняної війни, учасник Кременчуцької дивізії народного ополчення Самокрик Іван Георгійович.

Вшановували ювіляра вдома, у колі його рідних і близьких. З привітаннями та подарунками до Івана Георгійовича прийшли гості – голова Крюківської районної ради Віктор Бражененко, керуючий справами міськвиконкому Руслан Шаповалов, директор територіального центру (надання соціальних послуг) Крюківського району Ольга Миронова, голова ради громадськості 12 мікрорайону, депутат районної ради Валерій Татаринов, завідувач організаційного відділу райвиконкому Любов Довбиш, представники районної ради ветеранів.

Гості висловили імениннику вдячність за ратний і трудовий подвиг, активну участь у громадському житті міста, активну життєву позицію, приклад патріотизму та любові до Батьківщини.

Іван Георгійович щиро радів дружнім поздоровленням. Іменинник жартував, декламував на пам'ять власні вірші, згадував події давно минулих років.

Загалом, доля подарувала Івану Георгійовичу складний і героїчний життєвий шлях. Він був учасником багатьох історичних подій, захищав Батьківщину в боях від фашистських загарбників. У повоєнні роки трудову діяльність пов’язав з Крюківським вагонобудівним заводом.

За свій плідний життєвий шлях нагороджений багатьма нагородами - удостоєний Ордену Богдана Хмельницького ІІІ ступеню, Медалі Жукова і Захисника Вітчизни та багатьох ювілейних медалей. За вагомий внесок у розвиток Кременчука нагороджений Почесним знаком «За заслуги перед містом».

Коментарі