•  

13 медалей вибороли полтавські каратисти-дефлімпійці

220
13 медалей вибороли полтавські каратисти-дефлімпійці

Наші земляки вибороли нагороди в куміте та командному куміте та ката.

У турецькому Самсуні тривають Дефлімпійські Ігри 2017. Полтавські каратисти вибороли нагороди ще у трьох категоріях.

Полтавка Інна Мажара, яка вже мала «бронзу» у ката і «золото» у куміте, тепер знову виступала у куміте, але у відкритій ваговій категорії. У першому бою Інна за попередженнями виграла у представниці Казахстану Олени Салміної. У чвертьфіналі полтавка вибила з турніру іранку Сару Адріа (3-1) та туркеню Кадер Ісік (2-0). У фіналі Інна билася за золото зі співвітчизницею Каріною Янчук. Полтавка поступилася за додатковими показниками і отримала «срібло».

У командному куміте наша команда посіла перше місце. Командне золото завоювали полтавці Віта Гаврілова, Інна Мажара, Максим Беленок, Олександр та Володимир Махно, Олександр Тритяк.

У командному ката чоловіки завоювали «срібні» медалі, а жінки «бронзові». У чоловічій українській команді виступали полтавці Олександр Кальник, Владислав Пліш та Олександр Тритяк. У жіночій «бронзовій» команді виступали Тетяна Хиль, Катерина Масло та Інна Мажара.

В активі українців вже 62 медалі: 15 золотих, 21 срібна і 26 бронзових. Зазначимо, Дефлімпійські ігри-2017 триватимуть до 30 липня.

Віктор Карпенко

Коментарі