•  

1650 га Полтавщини засадили лісом

00
1650 га Полтавщини засадили лісом

Попри складну ситуацію в країні та значне зменшення фінансування галузі, працівники лісових господарств області вчасно виконали всі заплановані роботи зі створення лісових насаджень.

Навесні Полтавщина посадила 1650 гектарів лісу, з них 300 га нових захисних насаджень, та 19 га плантацій новорічних ялинок.

Про це повідомив начальник Полтавського обласного управління лісового та мисливського господарства Юрій Тараненко.

Він повідомив що у поточному сезоні лісогосподарські підприємства були повністю забезпечені посадковим матеріалом та робочою силою.

До виконання комплексу весняних лісокультурних робіт були задіяні близько 560 тимчасових робітників, переважно із сільської місцевості, та 38 лісокультурних агрегатів. Для проведення лісокультурної кампанії вирощено понад 15 мільйонів садивного матеріалу в асортименті 34 деревних порід.

Найбільші обсяги із садіння лісових культур проведенні у ДП «Гадяцький лісгосп», ДП «Миргородський лісгосп» та ДП «Полтавський лісгосп».

Також навесні проведені роботи з доповнення лісових культур минулих років створення на площі 1465 га, а також висів лісового насіння в лісових розсадниках на площі 6 га.

Коментарі