•  

170 спецпризначенців з Полтавщини повернулись зі Сходу

770
170 спецпризначенців з Полтавщини повернулись зі Сходу


26 травня, близько 14-ої години, спецпризначенців батальйону міліції «Полтава» і роти «Кременчук», які місяць були у відрядженні на сході, зустріли керівники обласної міліції, колеги, рідні, близькі, журналісти та представники громадськості.

Привітавши близько 170 спецпризначенців із поверненням, начальник УМВС Полтавщини Олег Бех висловив їм вдячність за патріотизм, самовідданість і професіоналізм, який вони повсякчас демонструють в периметрі російсько-українського конфлікту.

Олег Володимирович відзначив, що за час служби в населених пунктах Луганської області, та Маріупольського напрямку правоохоронці реалізували низку операцій по затриманню підозрюваних у скоєнні кримінальних правопорушень, виявленню вибухівки та диверсантів. Так, за сумлінне виконання службових обов’язків наказом Міністра внутрішніх справ України заохочено працівника батальйону «Кременчук» Сергія Карайбіду.

Спецпризначенцям (серед яких 38-м працівників батальйону «Полтава» та 8-м з роти «Кременчук»), які благополучно повернулися на рідну землю, Олег Бех сьогодні вручив посвідчення учасників бойових дій, відповідні рішення комісії МВС України до них, а також листи талонів на право одержання проїзних квитків на залізничний, повітряний, автомобільний, морський та річковий транспорт з 50-відстоковою знижкою їх вартості.

Коментарі