•  

18-річний водії, який скалічив дівчину, поскаржився міліції на цькування в соцмережах

5500
18-річний водії, який скалічив дівчину, поскаржився міліції на цькування в соцмережах

В Кременчуці розгорається публічний скандал: молода дівчина під автівкою стала інвалідом, а сам недосвідчений водій тепер боїться за власне життя.

22-річна Світлана ввечері переходила дорогу, коли її збив автомобіль. За кермом ВАЗу був 18-річний водій, місцевий житель Кременчука. Жертву шпиталізували до реанімації. Дівчина вижила, але в результаті важких травм лікарям довелося ампутувати їй ногу.

Мати хлопця тепер скаржиться, що йому десятки людей погрожують розправою за це.

Після ДТП міліція відкрила кримінальне провадження за фактом порушення правил безпеки дорожнього руху. Доки триває слідство, дівчина знаходиться на лікуванні, на яке потрібні чималі суми.

Тим часом в Інтернеті історія набула великого резонансу.

Користувачі ополчилися на водія. В соцмережах у групах з кількома десятками тисяч учасників водія вимагають притягнути до відповідальності, обурюються відсутністю належної допомоги жертві з його боку.

Висловлювання уже носять загрозливий характер. Активісти швидко знайшли сторінку хлопця, світлини, друзів і контакти і обіцяють відплатити щонайменше каліцтвом.

– Ми віднесли заяву до міліції, прикріпили копії з погрозами, – каже адвокат родини 18-річного водія Валерій Шаповал.

«З юридичної точки зору це можна кваліфікувати і як погрозу вбивством, і як хуліганство. Слідство визначить» - вважає адвокат.

Розбиратися із погрозами через Інтернет для кременчуцької міліції в новинку - розповіла прес-офіцер Кременчуцького міського відділу міліції Лариса Майоршина.

Як уточнили правоохоронці, слідчий вивчить матеріали і надасть їм відповідну правову оцінку.

Мати водія упевнена, що до розголосу причетні подруги постраждалої, заперечує провину сина і просить зачекати вироку, та й допомогу дівчині, запевняє вона, надавали.

Під слідство можуть потрапити десятки людей, які в розпалі приєдналися до дискусії і висловили свою думку, міліція, робота якої і викликала масове незадоволення, тепер змушена витрачати більше сил на Інтернет ніж розслідування самої аварії.

Коментарі