•  

22-річний батько чотирьох дітей промишляв вуличними пограбуваннями

3630
22-річний батько чотирьох дітей промишляв вуличними пограбуваннями

Молодого чоловіка вже вдруге затримують за напади на перехожих, та щоразу злодюжка скидається на п’яний жарт.

Молодик орудував в Полтаві. Чоловік напередодні ввечері напав на вулиці на 54-річну жінку і забрав сумку.

Про це повідомляє УМВС України в Полтавській області.

Жертва, яка працює медсестрою в амбулаторії сімейної медицини, після закінчення робочого дня поверталась з роботи додому, коли до неї ззаду підбіг невідомий та вихопив із рук сумку. Потерпіла намагалась наздогнати молодого чоловіка, однак, сили були нерівні, тож дана спроба закінчилась невдачею.

Міліціонери вийшли на грабіжника завдяки вуличній камері спостереження сусіднього магазину. Відеозапис зафіксував нападника саме у момент пограбування.

Як встановили міліціонери грабіжником виявився полтавець, який лише декілька місяців тому за скоєння крадіжки затримувався працівниками іншого райвідділу і був засуджений до відбування покарання у виді позбавлення волі з випробуванням, «умовно».

22-річний чоловік зізнався у скоєному. Але твердить, що на жінку він напав щоб пожартувати: «Ми з товаришами того вечора відпочивали і випили зайвого,– На вулиці побачили одиноку жінку і вирішили з неї таким чином пожартувати. У сумці виявилось лише 55 гривень, але вони нам були непотрібні, у нас були гроші. Після цього знову пішли випивати» - розповів міліціонерам зловмисник свою версію.

Відразу після затримання до Київського райвідділу міліції за чоловіком приїхала і його дружина з малими дітьми. Виявилось, що у нього їх аж четверо. «Горе»-батько говорить, що шкодує про скоєне, і якби не горілка, ніколи б подібного не зробив, адже уже має гіркий досвід порушення закону і встиг усвідомити, що йому потрібно виховувати дітей. Суд декілька місяців тому уже повірив подібним словам чоловіка і звільнив його від відбування покарання за крадіжку з випробуванням. Відповідно до санкції частини 2 статті 186 Кримінального кодексу України за скоєне пограбування молодику загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк від чотирьох до шести років.

Коментарі