•  

25 квітня долучайся до нас! Фотозвіт

1100
25 квітня долучайся до нас! Фотозвіт

"Останній Бастіон" задовго до офіційної дати всеукраїнського прибирання висловив свою позицію стосовно екологічного стану нашого міста. Ми не бачимо смислу задля значного піару вивішувати бігборди, накшталт "Толоки", де б ми заявляли про свої грандіозні плани. Наша мета - проста й доволі прозаїчна. Ми починаємо із себе. Акція, до якої долучився "Останній Бастіон" має на меті заохотити полтавців до наведення чистоти як на вулицях, так і у власній душі. Не кидати сміття під ноги, не залишати пляшки й обгортки на лавочках і в скверах. Хіба це важко? Хіба це потребує значних фізичних або матеріальних затрат? Хіба це потребує піару?

Закликаємо долучитися всіх небайдужих жителів міста до нашої акції-прибирання. Уважаємо, хто смітив, будуть продовжувати робити це далі. Якщо не ми зробимо Полтаву чистішою, то хто? 

Ми збираємося 25 квітня о 10 годині біля Свято-Успенського Собору. Наша мета - прибрати навколишню територію, що раніше була місцем старовинної фортеці. Фотозвіт із місця майбутнього прибирання ще раз доводить, що комунальні служби заплющюють очі на стан вулиць і парків. Наш девіз: "Красиві квіти на смітниках не ростуть". Зробимо наше місто чистішим разом.

Із повагою, ГО "Останній Бастіон"

Коментарі