•  

28 лютого у Кременчуці проводитимуть День відкритих сердець в магазинах

220
28 лютого у Кременчуці проводитимуть День відкритих сердець в магазинах

Кременчуцький міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з Молодіжним Парламентом Кременчука з січня 2015 року проводить акцію «Допоможемо сім’ям вимушених переселенців».

Саме під цим гаслом цієї суботи, 28 лютого відбудеться збір предметів першої необхідності, продуктів харчування, засобів гігієни, миючих засобів для сімей з дітьми вимушених переселенців з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції, які перебувають у місті Кременчуці. Волонтери з «Кременчуцької академії волонтерства» будуть працювати в 12 магазинах «Оптовичок» та супермаркетах «МаркетОпт» по всьому місту. А також в супермаркеті «Біла» та магазині «Бджілка» на Раківці.

Акція у лютому місяці буде проходити лише один день з 09:30 до 13:30. Відрізнити помічників вимушених переселенців у цей день можна буде по яскравих посвідченнях з фотокарткою і печаткою та наліпками «Дякуємо за допомогу!».

Організатори заходу просять долучитися усіх кременчужан до акції. Враховуючи непросту ситуацію, в якій опинилася наша країна, будь-яка допомога для сімей з окупованих територій, особливо з дітьми, є вкрай необхідною.

Варвара Самохіна

Коментарі