•  

4 асфальтобетонні заводи перевірили на Полтавщині

1211
4 асфальтобетонні заводи перевірили на Полтавщині

На Полтавщині перевіряли та атестували на придатність чотири асфальтобетонні заводи – про це повідомили в Службі автомобільних доріг у Полтавській області.

Представники ДП «Дорцентру» перевірили роботу 4-ох асфальтобетонних заводів ДП «Полтавський облавтодор», які розташовані в селі Мачухи Полтавського району, с. Засулля Лубенського району, у Гадячі та у Глобине. Перевірка показала, що асфальтобетонні заводи відповідають ДСТУ Б. В.2.7-119:2011 та випускають сировину для ремонту доріг належної якості.

За результатами перевірки представники ДП «Дорцентру» атестували ці заводи на придатність. Крім цього, перевірили об’єкти поточного середнього ремонту, а саме: автодорогу М-22 Полтава-Олександрія (виконує роботи ТОВ Ростдорстрой), Р-60 Кролевець-Конотоп-Ромни-Пирятин (виконує роботи ТОВ Шляхове будівництво Альтком), Т-17-16 Хорол-Семенівка-Кременчук (ТОВ Данко).

Також були надані рекомендації організаціям, які виконують ремонтні роботи, виконання яких поліпшить якість виконаних робіт та підвищить їхні темпи.

Коментарі

  • Лекс Лютор (15 вересня 2016, 23:33)

    Вроде заводы есть, рабочие тоже - а дороги все равно хреновые.