•  

4 кременчужан посмертно нагородили орденами за мужність

330
4 кременчужан посмертно нагородили орденами за мужність

Президент посмертно нагородив за вірність військовій присязі Кременчужан посмертно нагродили орденами. Як повідомляє прес-служба президента України, 23 травня Президент України Петро Порошенко підписав указ про відзначення державними нагородами України бійців, які загинули в зоні бойових дій на Донбасі.

Серед тих, хто проявив мужність і високий професіоналізм, коли захищав державний суверенітет та територіальну цілісність нашої держави у Збройних Силах України, були й кременчужани.

Відтак орденом «За мужність» III ступеня нагорджено:

Білоуса Анатолія Анатолійовича — солдата (народився 21 березня 1979 року) Служив у 92-й окремій механізованій бригаді. Герой загинув 26 січня 2015 близько 18.45 в районі Трьохізбенка Луганської області.

Гавелю Богдана Васильовича — сержанта (народився 5 вересня 1974 року). Він служив у 79-й окремій аеромобільній бригаді. Загинув 4 лютого 2015 о 11.00 під Маріуполем.

Крівченка Сергія Федоровича — старшого солдата (народився 14 грудня 1984 року) Служив у 92-й механізованій бригаді. Загинув 21 листопада 2014 в місті Щастя. Після поранення його не встигли вчасно відправити в госпіталь, Сергій загинув від втрати крові

Крутька Романа Івановича — солдата (народився 12 вересня 1976 року). 38-річний уродженець Кременчука Роман Крутько загинув під Маріуполем, коли група український військових потрапила в пастку снайперів. Він їхав за кермом машини і під час нападу на великій швидкості розгорнув її, підставивши борт авто під обстріл бойовиків. Таким чином він врятував життя 15-ти своїх товаришів. Коли ж Роман вистрибнув з автомобіля, біля його ніг вибухнула граната.

Коментарі