•  

4 полтавських університети потрапили до Топ-100 світового рейтингу

2310
4 полтавських університети потрапили до Топ-100 світового рейтингу

Три виші з Полтави та Кременчуцький Національний університет імені Остроградського потрапили до ТОП-100 українських ВНЗ у традиційному рейтингу світових університетів за рівнем їх присутності в мережі, який опублікував Webometrics Ranking of World’s Universities.

У процесі складання переліку ВНЗ розробниками рейтингу враховується кількість проіндексованих пошуковими системами сторінок сайту навчального закладу, зовнішні посилання на нього, цитованість ресурсу, а також кількість завантажених на сайт файлів.

Новий web-рейтинг університетів світу Ranking Web of Universities складений з урахуванням систематизованих даних, отриманих розробниками у липні 2017 року. Загалом, рейтинг охоплює понад 27 тисяч університетів та навчальних закладів з усього світу.

Кременчужани набрали 73 бали, обійшовши Полтавську державну аграрну академію (98 балів) та трохи не обігнавши Полтавський національний технічний університет імені Кондратюка (64). Перше місце по Полтавській області виборов Полтавський національний педагогічний університет з 46 балами.

Віктор Карпенко

Коментарі