•  

40-річна полтавка стала матір’ю-героїнею

1100
40-річна полтавка стала матір’ю-героїнею

Напередодні Нового року сорокарічна жителька Котелевського району Полтавської області Олена Котенко стала однією з наймолодших матерів-героїнь.

Про це повідомила в Котелевська райдержадміністрація.

У парі з чоловіком Олена народила і виховує шістьох дітей – сина і п’ятеро доньок. Найстаршому, Олександру, 21 рік, Наталі – 19, Поліні – 13, Дарині – 11, Марині – 8 і Ані – 4 роки. Більшість з них відвідують дитячу музичну школу. А Олександр і Наталія вже студенти столичних вишів.

«Звичайно, ростити шістьох дітей, а особливо зараз, дуже нелегко» – зізнається Олена. Та за натурою молода багатодітна мати оптиміст і не звикла жалітися на труднощі і проблеми. Каже,

Але це не всі діти Олени. Мати ще й працює у дитячому садочку. Колеги і батьки шанують її за жіночу мудрість, щиру вдачу, любов до дітей: «Олена завжди привітна, її обличчя випромінює світлу посмішку. Якщо виникають якість проблеми, вона усіх підбадьорить, дасть мудру пораду. Тепла душі цієї жінки вистачає не лише власним дітям, а й вихованцям дитсадка» – говорить завідуюча дитсадком «Дзвіночком» Тетяна Дяденко.

Почесне звання України «Мати-героїня» Олені Котенко чиновники присвоїли 31 грудня.

Коментарі