•  

5 мільйонів гривень, виділені обласною владою, досі не дійшли до полтавських військових

680
5 мільйонів гривень, виділені обласною владою, досі не дійшли до полтавських військових

5 мільйонів гривень, які обласна рада 18 днів тому виділила на забезпечення полтавських військових, досі не перераховані головному розпоряднику коштів. Виконання регіональної Програми «Територіальна оборона на 2014 рік», у рамках якої виділили ці мільйони, досі не розпочали.

Про це повідомила прес-служба Полтавської обласної ради.

«Депутати обласної ради та громадські активісти піддали гострій критиці головного розпорядника коштів Програми - Управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи облдержадміністрації та виконавця Програми - обласний військовий комісаріат -за інертність у виконанні рішення сесії. Керівництво облдержадміністрації – за відсутність координації дій органів влади, облвійськкомату, громадськості» - зазначила прес-служба.

За її інформацією, депутати та громадські активісти також наголосили на персональній відповідальності посадовців за злочинне зволікання із виконанням рішення сесії. Адже від того, наскільки швидко полтавські військовики будуть забезпечені сучасними якісними засобами захисту, а також одягом і взуттям, залежить їхнє життя та здоров’я.

Нагадаємо, 27 червня обласна влада затвердила регіональну програму «Територіальна оборона на 2014 рік» та прийняла рішення виділити з бюджету 5 мільйонів гривень на допомогу військовим. Ці гроші мали піти на матеріально-технічне забезпечення особового складу підрозділів територіальної оборони області для підтримання їхньої боєздатності.

Аліна Бондар

"Останній Бастіон"

Коментарі