•  

600 київських фанів уже у Полтаві. Прибувають уболівальники з Донецька…

340
600 київських фанів уже у Полтаві. Прибувають уболівальники з Донецька…

Сьогодні в Полтаві пройде фінал Кубку України, у якому візьмуть участь київське «Динамо» та донецький «Шахтар». 600 київських фанів уже у Полтаві. Прибувають уболівальники з Донецька… Про це «Останньому Бастіону» повідомив керівник відділу по зв’язках з громадськістю УМВС України у Полтавській області Юрій Сулаєв. «Фани почали прибувати до Полтави ще з 5 ранку. Міліція контролює всі авто та залізничні вокзали. Працюють блокпости, на яких перевіряють всіх, хто їде до міста. Наразі в нас повне порозуміння як з фанами, так й членами ФФУ», – сказав Сулаєв.

 

За його словами наразі вболівальники проводять екскурсії містом, відвідують музеї та відпочивають на березі Ворскли. О 18.00 від Білої Альтанки фанати «Динамо», «Шахтаря» та «Ворскли» почнуть марш «Україна єдина».

Сулаєв зазначив, що до охорони порядку в місті залучили 200 громадських активістів та представників місцевої Самооборони. Також є спеціальний підрозділ міліції, на випадок форс-мажору. «Ми сподіваємося, що гра пройде спокійно. Головне, щоб не було ніяких провокацій ні з боку мешканців міста, гостей та самих фанів. Ми повинні показати всьому світові, що Україна – цивілізована країна», – сказав Сулаєв.

Коментарі