•  

61 переселенець зі сходу України отримує пенсії у Полтавській області

650
61 переселенець зі сходу України отримує пенсії у Полтавській області

61 переселенець зі сходу України отримує пенсії у Полтавській області. Всього у відділення Полтавського пенсійного фонду звернулося 334 осіб з Донецької та Луганської областей. По їхнім пенсійним справам поки що ведеться робота.

Про це повідомили у Головному управлінні Пенсійного фонду України в Полтавській області.

«Після звернення пенсіонера із заявою про бажання отримувати пенсію за новим місцем проживання запит на пенсійну справу надсилається невідкладно (в електронній формі)» - розповіли в прес-службі управління Фонду.

За їх інформацією, наразі до обласного Пенсійного фонду звернулося 284 особи з Донецької області та 50 осіб з Луганської області, які прибули на Полтавщину для тимчасового проживання. Серед них є 8 військовослужбовців.

«Звертатись необхідно до органу Пенсійного фонду за місцем тимчасового перебування. З собою необхідно мати документ, що посвідчує особу, а в заяві зазначити особисті дані (ідентифікаційний код, дату народження, адресу попереднього проживання), за наявності – пред’явити пенсійне посвідчення» - пояснили у прес-службі.

Виплата пенсій за новим місцем проживання проводиться у поточному місяці або в наступному. Це залежить від того, коли пенсіонер звернувся до управління Фонду – на початку місяця, в середині чи після закінчення виплатного періоду,- нагадали у відомстві.

Аліна Бондар

"Останній Бастіон"

Коментарі