•  

75 тис. грн. пообіцяли громадським організаціям Полтави для втілення проектів

440
75 тис. грн. пообіцяли громадським організаціям Полтави для втілення проектів

На Полтавщині триває набір на першу в Україні «Теплицю громадських ініціатив». Громадські організації та активісти, які пройдуть всі етапи бізнес-інкубатора, зможуть отримати до 75 тис. грн. на реалізацію своїх проектів – про це розповіли під час презентації ідеї.

Проект відбуватиметься в 3 етапи. На першому громадські організації, ініціативи та окремі активісти реєструються для участі в проекті та пропонують ідеї громадських ініціатив у своїх містах або селах. Пріоритетними є проекти у сферах децентралізації та розвитку громад. Також, за її словами, громади, в яких розвинуте громадське середовище, будуть більш конкурентними.

– Метою проекту є підготувати такі громадські середовища на місцевому рівні, які в подальшому матимуть можливість самостійно розвиватися і реалізовувати власний потенціал. Для нас дуже важливо, аби переможці отримали потрібний поштовх для подальшого розвитку — розповіла виконавчий директор Центру «Ейдос» Ольга Будник.

На другому етапі, який відбуватиметься 25-26 жовтня, організатори проведуть для учасників проекту навчальну сесію. На ній команди та активісти отримають знання у сферах зміцнення локальної демократії та проведення успішних адвокаційних кампаній. Після цього утворені команди матимуть тиждень на доопрацювання своїх проектів. Найкращі з них отримають фінансування до 75 тис. грн у рамках програми «U-LEAD з Європою», а також юридичну, аналітичну та комунікаційну підтримку для втілення проектів від Центру «Ейдос».

На реалізацію своїх ідей під наглядом менторів команди матимуть 4 місяці. Результати роботи вони презентують на спільній підсумковій конференції для проектів з Полтавської та Чернівецької областей.

Коментарі