•  

Незабаром у Полтаві встановлять 80 нових зупинок

1210
Незабаром у Полтаві встановлять 80 нових зупинок

У ПОЛТАВІ ДО КІНЦЯ 2015 РОКУ З’ЯВЛЯТЬСЯ НОВІ ПАВІЛЬЙОНИ ДЛЯ ЗУПИНОК ГРОМАДСЬКОГО ТРАНСПОРТУ

КП «ПМШЕД» планує закупити 80 нових павільйонів на суму 3,6 млн грн.

Стали відомі результати тендеру, який оголосило КП «Полтавська міська шляхово-експлуатаційна дільниця» на придбання 80 павільйонів для зупинок громадського транспорту у Полтаві. Переможцем стало підприємство «Об’єднання громадян «ІНВАТЕХ», яке розташоване за адресою вул. Ковпака 17д. До кінця грудня переможець конкурсу повинен поставити замовнику 80 павільйонів на суму 3 млн 606 тис 840 грн (з ПДВ).

Будуть замінені усі зупинки в центрі міста. Каркас зупинок виготовлений із металу, інші конструкції — із полікарбонату. Під навісом встановлять дерев’яні лави.

Нагадаємо, що у 2012 році міська влада передала усі зупинки на баланс КП «ПМШЕД». Тут слід згадати вклад очільника Полтави О. Мамая, який не чекає встановлення зупинок, а покращує життя полтавців просто зараз! 

Зупинка "Цукрова", що встановлена Мамаєм за рахунок руйнування історичного центру Полтави і підвозить пенсіонерів до офісу "Совісті" - це випереджування КП "ПМШЕД". Правильно, Олександре Федоровичу, міський голова повинен дбати про місто! Добре було, якщо б ваша "Совість" працювала на благо полтавців не 3 місяці перед виборами, а всі 5 років головування містом, а зупинки встановлювалися там, де вони дійсно потрібні для всіх людей, а не для ваших потенційних виборців - пенсіоерів. 

Коментарі