•  

80 працівників «Полтаваобленерго» стали донорами

1160
80 працівників «Полтаваобленерго» стали донорами

      Вісімдесят працівників ПАТ «Полтаваобленерго» взяли участь у благодійній акції масової здачі крові. Загалом енергетики здали 36 літрів крові.

     Про це повідомила прес-служба ПАТ «Полтаваобленерго».

    «Своєрідний кабінет забору крові обладнали на базі медичного пункту товариства. Тут працювали фахівці Полтавської обласної станції переливання крові. Усіх енергетиків, які виявили бажання стати донорами, ретельно оглянув лікар, лаборант провів необхідні аналізи» - розповіла прес-служба.

     За її словами, більшість енергетиків стали донорами вперше, але були серед них і донори з багаторічним досвідом. Так адміністратор групи інформаційної безпеки ДІТ ПАТ «Полтаваобленерго» Ярослав Дурданин здає кров з 18 років. Зараз він робить це 3-4 рази на рік.

    «Буває, телефонують зі станції переливання і просять здати кров для хворого. Мене там добре знають, тому впевнені в тому, що аналіз моєї крові буде гарним. Я намагаюся не їсти жирної, гострої їжі, обмежую себе в алкоголі, не палю, щоб кров постійно була готова до переливання. Хоча, звичайно ж, кожного разу лаборанти роблять детальний аналіз крові. Щодо масового донорства на підприємствах, то я переконаний, що це спонукає все більше і більше людей здавати кров» - процитувала прес-служба слова Ярослава.

    Нагадаємо, що раніше під час подібної акції у Лубенській філії ПАТ «Полтаваобленерго» 25 енергетиків здали майже 11,5 літрів крові.

Коментарі