•  

9 загиблих - терористи збили український гелікоптер МІ-8

660
9 загиблих - терористи збили український гелікоптер МІ-8

Біля Слов'янська з ПЗРК терористами збитий гелікоптер сил АТО Мі-8.

Про це написав на своїй сторінці в «Facebook» керівник групи «Інформаційний опір» Дмитро Тимчук.

- «За попередніми даними, загинуло 9 військовослужбовців, у тому числі 3 члени екіпажу», - повідомив він.

Цю інформацію підтвердив керівник групи інформування з АТО Владислав Селезньов.

За його словами, гелікоптер повертався з українського блокпоста після виконання завдання з доставки вантажів. Бойовики, випустивши ракету, зникли в найближчому селі Билбасівка.

Також він повідомив, що на борту гелікоптеру знаходилися фахівці, які встановлювали апаратуру з метою організації моніторингу простору, фіксації фактів порушення «Плану мирного врегулювання конфлікту на сході України».

- «На борту гелікоптера перебувало 9 осіб. За попередньою інформацією, в результаті падіння вертольота всы, хто знаходилися на його борту, загинули. В даний час на місці падіння гелікоптера працює пошуково-рятувальна група», - написав він на своїй сторінці в «Facebook».

Журналіст місцевих ЗМІ Дмитро Гнап також підтвердив, що гелікоптер МІ-8 дійсно збили.

- «Я розмовляв по телефону з командирами 95-й повітряно-десантної, яка утримує гору біля Слов'янська. Загинули три члени екіпажу і шість солдатів. Підійти до місця падіння зараз не можуть - гелікоптер досі горить, вибухають НКРСи (Некеровані реактивні снаряди - ред.). Кажуть, навряд чи хтось вижив», - написав вчора пізно ввечері журналіст на своїй сторінці в «Facebook».

Гора біля Слов'янська


Андрій Торін

"Останній Бастіон"

Коментарі