•  

Абітурієнти зі східних областей здають ЗНО в Полтавському техуніверситеті

710
Абітурієнти зі східних областей здають ЗНО в Полтавському техуніверситеті

Абітурієнти з Луганської та Донецької областей приїхали писати ЗНО до Полтавського національного університету імені Юрія Кондратюка. Для проходження додаткової сесії ЗНО зареєструвались 360 абітурієнтів зі східних областей.

Про це повідомили в прес-службі Полтавського Національного Технічного університету. 

«Університет надає не тільки приміщення для проведення ЗНО, а й гуртожитки для абітурієнтів, які прибули з інших областей України», - зазначили у прес-службі.

Директор студмістечка ПолтНТУ Андрій Поставний розповів, що відповідно до наказу Міністерства освіти і науки в університеті створені всі належні умови для комфортного проживання. Випускників з Луганської та Донецької областей забезпечують місцями у гуртожитках на весь період додаткової сесії ЗНО.

«Мені дуже сподобалося ваше місто, люди тут надзвичайно добрі, щирі і привітні! Нас поселили у гуртожитки, все показали і навіть провели екскурсію містом, аби ми почувалися тут якомога комфортніше» розповів Максим Алієв з Луганська.

«Полтавський національний технічний університет виявився дуже красивим і великим, а різноманіття спеціальностей і напрямків підготовки мене вразило – вирішив, що буду вступати саме сюди, але ще не можу визначитися, яка саме спеціальність мені подобається найбільше», – поділився враженнями В’ячеслав, товариш Максима.

Нагадаємо, для того, щоб уникнути провокацій та убезпечити учасників ЗНО, у Донецьку і Луганську цього року не проводять основну сесію тестування.

Коментарі