•  

Абсолютний чемпіонат України з кіокушинкай карате відбудуться завтра в Полтаві

441
Абсолютний чемпіонат України з кіокушинкай карате відбудуться завтра в Полтаві

Змагання з абсолютного чемпіонату України з кіокушинкай карате відбудуться в Полтаві завтра, 17 вересня. Організатор турніру – «Останній Бастіон» та ГО «Полтавська обласна асоціація кіокушинкай карате.

17 вересня в полтавському спорткомплексі «Динамо» відбудеться Абсолютний чемпіонат України з кіокушинкай карате у відкритій ваговій категорії. У ньому візьмуть участь команди, які підписали угоду з Українською Федерацією Кіокушинкай карате – Федерація Кіокушин-кан карате України та Всеукраїнський Союз Кіокушин карате. Загалом, команди з 20 областей України та близько 300 учасників змагань.

На фото: лохвицькі каратисти під керівництвом Володимира Прядки

У рамках турніру відбудеться молодіжний Чемпіонат України з кіокушинкай карате U-22 (спортсмени, віком 18-22 роки), чемпіонат U-16 (клас «кадети», спортсмени, віком до 16 років включно). Такі змагання є відбірковими на Чемпіонат Європи в Софії (Болгарія), що відбудеться в листопаді.

Основна відмінність Абсолютного чемпіонату України, що цей турнір відбудеться серед дорослих учасників у відкритій ваговій категорії без розподілу на вагу.

Головний суддя змагань – Олександр Гончаренко, президент Української Федерації Кіокушинкай карате, голова Європейської Федерації, член комітету Всесвітньої Федерації.

Чемпіонат відбудеться за сприяння Геннадія Сікалова, голови ГС «Останній Бастіон».

Коментарі

  • Лекс Лютор (17 вересня 2016, 21:22)

    Меня интересует любопытный вопрос: Почему занятия нашей молодежи спортом поддерживаются бизнесом, а не местными властями? Где же этот приславутый недо мамай?