•  

Адвокати: Кернеса евакуювали бо в ультрас зброя

1210
Адвокати: Кернеса евакуювали бо в ультрас зброя

Наразі Геннадій Кернес вже покинув суд – після, як сповіщають харківські ЗМІ з посиланням на власні джерела, повідомлення про замінування.

Міліція не пояснює, чому людей так і не впустили до зали суду. Від початку в залу не пускали преси – пояснюючи тим, що місця всім не вистачить.

Перед засіданням суду, який мав розпочатися о 10:30, мера Харкова Геннадія Кернеса евакуювали з приміщення бійці спецпідрозділу судової міліції "Грифон".

Як повідомляють адвокати харківського міського голови, його вивезли через те, що в одного із активістів міліціонери нібито виявили вогнепальну зброю, хоча жодного мітингаря не затримали.

Водночас із чорного входу суду вибігли з десяток правоохоронців у масках, сіли у білий мікроавтобус і швидко від'їхали.

"Зараз вирішується питання, чи проводити суд сьогодні взагалі. Бо ми не можемо працювати у таких умовах, коли занадто тисне народ на вулиці. У мого колегу влучили яйцем. Можливо, суд і продовжиться, але без участі мого підзахисного.

І взагалі, більше всього ми будемо просити, аби суд перенесли в інше місто, щоб він не проходив у Полтаві", - говорить один із адвокатів Кернеса Олександр Гунченко.

Наразі мітингарі продовжують стояти під приміщенням суду. Вони вишикувалися навпроти шеренги правоохоронців і кричать "Банду геть!".

Футбольні вболівальники зустріли Геннадія Кернеса транспарантами, кричать у мегафони, палили фаєри і закидали яйцями людей які заходили до суду.

Десятки спецпризначенців у повному бойовому спорядженні поки не чинять активного супротиву протестувальникам.

Відомо, що на слухання в Київський райсуд також прибув Михайло Добкін.

Коментарі