•  

Аеропорт "Полтава" може запрацювати для пасажирів

2970
Аеропорт "Полтава" може запрацювати для пасажирів

Питання про закриття аеропорту «Полтава» взагалі не повинно стояти. Про це заявив Міністр інфраструктури Андрій Пивоварський на брифінгу під час робочого візиту до Полтавської області 31 липня. Міністр ознайомився з роботою Полтавського обласного комунального підприємства «Аеропорт-Полтава» та провів робочу нараду з його керівництвом.

Головною темою зустрічі було питання перспектив розвитку аеропорту. Зараз підприємство обслуговує лише чартерні рейси та зацікавлене у відновленні регулярних пасажирських перевезень. Для досягнення цієї мети Міністр наполегливо порекомендував виконувачу обов’язків генерального директора «Аеропорт-Полтава» Юрію Коліснику розробити бізнес-план та розпочати активні переговори з авіаперевізниками.

«Важливо перейти від розмов до конкретних дій. Кожна зустріч з представниками авіакомпаній повинна мати на меті підписання договорів про наміри, в яких буде прописано, які дії має виконати аеропорт, щоб перевізники внесли його у свою мережу регулярних рейсів. Вже зараз потрібно готуватися до сезону 2016 року», – наголосив міністр інфраструктури.

Крім того, Міністерство розгляне питання підвищення аеропортових зборів для Полтавського аеропорту. «Збори у аеропорту Полтава не переглядались вже 5 років і вони встановлені в гривні. Ми готові переглянути розмір зборів та підвищити їх вдвічі. Це дозволить підприємству за рахунок внутрішніх резервів закрити діру в бюджеті та зменшити дотації з обласного бюджету, що зараз становлять близько 2 млн. грн. на рік», – висловив пропозицію Андрій Пивоварський. Як запевнив Міністра очільник підприємства Юрій Колісник, підвищення зборів не призведе до зменшення кількості виконаних рейсів.

Пивоварський підкреслив, що порівняно з іншими регіональними аеропортами полтавський – у відносно хорошому стані. «Керівництву вдалось зберегти підприємство, тому його закриття економічно недоцільне. Кризи приходять і минають, потрібно розвиватися. Місцева влада має долучитися до пошуку інвесторів, що будуть готові вкладати кошти у модернізацію злітно-посадкової смуги, перонів, реконструкцію аеровокзального комплексу».

Також Міністр поділився планами відомства щодо створення єдиної компанії, що об’єднає аеродроми країни, та буде централізовано акумулювати кошти за зліт-посадку виключно для ремонту злітно-посадкових смуг.

Посилання на джерело: http://vestnik.in.ua/news

Коментарі