•  

Аеропорт «Полтава» не працює, зате… танцює!

480
Аеропорт «Полтава» не працює, зате… танцює!

В аеропорту «Полтава» (с. Супрунівка)  відбулися урочисті заходи з нагоди 90-річчя підприємства. Привітати колектив, який нині налічує 45 чоловік, прибули й представники обласної влади.

 

 -Це величне свято, – зазначив директор департаменту транспорту та інфраструктури Полтавської ОДА Сергій Марцишинець. – Сьогодні ми переживаємо нелегкі часи. Вони випробовують міцність нашого духу  і здатності жити в єдиній країні. Але ми повинні пережити всі негаразди і йти вперед. Тому радісно, що завдяки колективу вдалося зберегти такий аеропорт на тому рівні, який здатен працювати. На жаль все не буде легко і відразу, але впевнений, що спільними зусиллями ми досягнемо успіху.

Звісно, для колективу аеропорту найбільшим успіхом було б те, аби тут, як колись, відновився регулярних авіаційних рух. До речі, впевненість у цьому висловив і заступник голови облради Володимир Микийчук. Утім подібних заяв від посадовців різного рівня, включаючи прем’єрів, голів ОДА і міських голів Полтави, ми  за останні 20 років чули немало.

Тож поки що єдине, що змогли зробити представники влади – це вручили працівникам та ветеранам підприємства почесні грамоти ОДА та облради, а потім їх порадував своїм виступом пісенно-танцювальний ансамбль «Полтава» обласної філармонії. Щоправда, пісні «Чому я не сокіл, чому не літаю…» у програмі цього разу не було…

Коментарі