•  

Ахметов розпочинає новий бізнес проект

330

Найбагатший український олігарх Ренат Ахметов вирішив зайнятись виробництвом мінеральних добрив. Про це повідомив портал Liga.net.

http://biz.liga.net/ekonomika/all/article/podvinut-firtasha-zachem-ahmetov-nachinaet-novyy-biznes

Згідно слів директора нового підприємства ТОВ «Українські мінеральні добрива» Олексія Афанасьєва, для виробництва та зберігання добрив планують використовувати один із цехів Криворізького центрального рудоремонтного заводу.

Компанія «Українські мінеральні добрива» була зареєстрована 1 листопада 2017 року зі статутним капіталом у 100 тисяч грн., та належить кіпрській UMG Holding Limited, яка входить в групу СКМ. Відповідно кінцевим власником нової фірми є Рінат Ахметов, що випливає з Держреєстру юридичних осіб міністерства юстиції.

За словами Афанасьєва, на новому підприємстві обладнають два цехи з приймання, зберігання, пакування та відвантаження сульфату амонію і цех з його гранулювання. Комплекс розрахований на виробництво 100 тисяч тонн гранульованого сульфату амонію на рік. Вартість проекту оцінюють у 211 млн грн.

Раніше на сесії Криворізької міськради розглянули петицію проти будівництва підприємства через екологічні ризики, яку підписали понад тисяча місцевих мешканців. Але більшість депутатів її не підтримали.

Афанасьєв запевнив, що на підприємстві дотримуватиметься санітарно-захисна зона в 1 км, а сам об'єкт обладнають пиловловлюючими технологіями.

Сульфат амонію є побічним продуктом коксохімічного виробництва, яким займається металургійний комплекс «Метінвест».

Коментарі