•  

Акції лівих Полтави пройшли мирно, малолюдно і ображено

660
Акції лівих Полтави пройшли мирно, малолюдно і ображено

Мітингувальники провели акцію без партійної та радянської символіки – лише засилля червоного кольору і вік учасників видавали першотравень.

В «червоних» акціях на честь Дня трудящих в Полтаві взяли участь півсотні людей. Здебільшого пенсіонери, ветерани, та кілька людей середнього віку.

На традиційних транспарантах важко вгадати натяк на комуністичні ідеї – гасла на них тепер вимагають вічного життя тільки для «першотравня» - про Леніна ані слова.

Жодної політичної вимоги – тільки вже звичні для мітингувальників всіх кольорів економічні: «ні підвищенню тарифів ЖКГ» та «роботу, пенсію, зарплату».

Спочатку «червоні» на перше травня вирішили зібратися під стінами будівлі облдержадміністрації і облради, проте в останню мить чиновники оголосили, що на цій площі відбудеться свято дитячого малюнку на асфальті – пенсіонери відступати не хотіли, але не змогли і піти проти: потопталися поряд під каштанами, подивилися концерт і рушили до палацу Листопад, де і провели свій мітинг.

Як і звичного місця зустрічі уже рік немає у полтавських комуністів пам’ятника Леніну, куди ті зазвичай в цей день клали квіти – проте бронзових і кам’яних радянських ідолів в місті ще вистачає – знесеного вождя цього разу замінив Ватутін.

Коментарі