•  

Активісти БО «Світло Надії» подарували новорічне свято діткам-переселенцям

00
Активісти БО «Світло Надії» подарували новорічне свято діткам-переселенцям

Три години справжнього новорічного свята із конкурсами та іграми. БО «Світло Надії» спільно з відділом у справах сім’ї Полтавської облдержадміністрації провели турнір з боулінгу в розважальному комплексі «Турбіна», що в ТРЦ «Екватор», для дітей з родин вимушених переселенців, передає Благодійна організація «Світло Надії».

Запрошені випробовували власні сили у влучності збивання кеглів. З тими ж, хто вперше потрапив до боулінгу, працювали досвідчені інструктори, які пояснювали правила та навчали влучності. Також на турнір завітав Дід Мороз, який привітав учасників та вручив солодкі подарунки.

Новорічний захід був проведений у рамках проекту Програми розвитку ООН «Сприяння процесам відновлення життєдіяльності внутрішньо переміщених осіб».

БО «Світло Надії» реалізує ініціативу підтримки внутрішньо переміщених осіб, що перебувають на території Полтавської області. Особлива увага соціальних працівників благодійної організації спрямована на підтримку сімей вимушено переміщених осіб, яким надзвичайно складно в силу тих чи інших причин адаптуватися у новій громаді, яким не вистачає найнеобхіднішого. Серед них – діти, які зараз залишились без свого звичного середовища: друзів, знайомих, кола рідні. Приємні моменти розваг, сподіваються організатори, допоможуть створити гарний настрій напередодні Новорічних свят.

Варвара Самохіна

Коментарі