•  

Активісти протестують проти тарифів на проїзд від Оніщенка

3410
Активісти протестують проти тарифів на проїзд від Оніщенка

Активіст Минак Іван Олександрович:

Начальник відділення Антимонопольного комітету в Полтавській області Оніщенко Володимир Михайлович пропустив тариф 4 гр. на міське перевезення, піднявши його з 3 грн. Він міг розглянути це питання, щоби не дати монополістам заволодіти ринком перевезення. Зараз він проводить вибіркове дослідження, а насправді «душить» малих перевізників, у кого 1-2 автобуси й всім виписує покарання у вигляді штрафів.

Тут зібралися майданівські сили, майданівці, щоби підтримати малих перевізників, які апріорі не можуть бути монополістами, оскільки в них один або кілька машин для перевезення. Великих монополістів, у яких 500-100 автобусів Оніщенко не розглядає і не викликає до себе, - скаржиться активіст, - мабуть, йому, занесли в конверті вже відкат, тому він їх і не чіпає.

Оніщенко – це ж заступник Удовченка, із кубла Регіоналів, який на останній сесії заявив: «Як жаль, що немає вже Партії Регіонів». У Києві очільники українського Антимонопольного комітету сказали, що комітет повинен займатися великими й середніми перевізниками, до чого ж тут малі, на яких тисне Оніщенко в Полтаві? 

Коментарі