•  

Активізація тітушок Матковського

6160
Активізація тітушок Матковського

Що ближче до дня виборів, то більше ми стикаємося з "чорнухою" деяких кандидатів на посаду міського очільника проти нашого видання та Геннадія Сікалова як найімовірнішого переможця виборів, згідно з даними незалежного соцопитування експертів із Києва та Львова. 

Останнім часом тітушки й колишні відставні працівники правоохоронних органів (шакали в погонах) команди Матковського почали погрожувати розповсюджувачам наших газет. Інших розповсюджувачів тітушки взагалі не чіпають, що свідчить про заказний характер тиску саме на видання та працівників "Останнього Бастіону" як об'єктивного й незалежного засобу інформації. Ідуть прямі погрози життю людей, що виконують свою роботу. 

Це свідчить про слабкість решти конкурентів, передовсім кандидата від "БПП" Андрія Матковського, який розуміє, що без "чорнухи", погроз і підкупу не зможе перемогти на місцевих виборах. 

Але пам'ятаймо біблійний вислів: "Хто з мечем до нас прийде, від меча й поляже". Біблійні істини правдиві й незмінні, бо завжди діють і розповсюджуються на всіх, не дивлячись на те, яка партія над тобою, провладна, чи ні.  

Коментарі