•  

Американці допоможуть розвивати Пласту на Полтавщині

1320
Американці допоможуть розвивати Пласту на Полтавщині

Представники української громади в США висловили бажання допомогти розвиткові Пласту на Полтавщині. Про це під час прес-конференції, що відбулась 29 серпня в стінах ОДА розповіла представник української громади в місті Ірондеквойт (США) Тамара Денисенко.

За словами Денисенко, на території Сполучених Штатів Америки та за сприяння місцевого українства досить активно розвивається Українська Скаутська Організація Пласт, що чимало робить аби молодь громади не лише ідинтифікувала себе як представників української нації, а і пишалась цим.

– На сьогодні пластуни беруть активну участь в житті громади. Майже кожен українець в Штатах ще з раннього дитинства віддає свою дитину в українські скаути. Насправді це дуже добре, адже ми бачимо, що це діє як гарний засіб виховання дітей в своїх рідних, українських традиціях. Саме тому ми хочемо розвивати Пласт і на Полтавщині. Я маю надію, що представники влади нам у цьому допоможуть, – Денисенко.

Нагадаємо, в Полтаві та області вже не один рік діє Національна Скаутська Організація Пласт. Проте через малу підтримку з боку влади, скаути так і залишаються маловідомими для місцевої молоді.

Коментарі