•  

Американське видання звинуватило Зеленського… в націоналізмі

1760
Американське видання звинуватило Зеленського… в націоналізмі

Американське видання «The National Interest» розмістило статтю Ніколая Петро «Чи згубить націоналізм нового президента України?»

На думку автора статті, обрання Зеленського стало виявом попиту на нормалізацію відносин із Росією. Але зараз Зеленський робить помилку, йдучи на поступки націоналістам.

Сучасний український політикум Петро звинувачує у «русофобії» і шкодує з того приводу, що Зеленський також піддався «русофобському» тренду. Попри це автор статті плекає надію, що Зеленський зречеться цього тренду. За приклад для наслідування Петро ставить Зеленському Юрія Бойка та Віктора Медведчука.

Також Петро висловив жаль із того приводу, що телеміст «Надо поговорить» не відбувся. 

Попри екстравагантність висловлених думок, ні автор статті, ні видання, що її розмістило, не є чимось маргінальним у масштабах США.

Ніколай Петро (Nicolai N. Petro) – професор політології в Університеті Род-Айленду, фахівець у справах Росії та Євразії. За часів президентства Джорджа Буша-старшого виконував обов'язки спеціального помічника Державного департаменту США з питань політики щодо СРСР.

«The National Interest» – впливове американське видання геополітичного спрямування. Було засноване в 1985 році Ірвінгом Крістолом. На нинішній час є одним із головних рупорів доктрини так званого геополітичного реалізму у США.

Попри те, що адміністрація Трампа відзначається відносно жорстким курсом стосовно Росії, у США вистачає середовищ, зорієнтованих на нормалізацію відносин із Росією, зокрема коштом України. Так, в березні минулого року один із лідерів американської лівиці Берні Сандерс, а також сенатори-демократи Джефф Мерклі, Едвард Маркі та Даян Файнстін розкритикували зовнішню політику Дональда Трампа через те, що вона призводить до конфронтації із Москвою. Вони направили держсекретареві Рексу Тіллерсону листа, в якому висловили занепокоєння з приводу зростання напруженості у відносинах з Росією.

Схоже

Зеленський може йти хіба що в кінці колони. Ветерани обурені ...

У «Слузі народу» розпочали підготовку до виборів київського мера з ...

Масовість протестів зупинить Зеленського, – польський аналітик Єжи Тарґальський

Зеленський плутає аудиторію «95 кварталу» з активною частиною суспільства, – ...

Колишній депутат підозрює діючого міністра у шпигунстві на користь Росії

Коментарі