•  

АМКУ в Полтавській області визнало бездіяльність Управління капітального будівництва міської ради порушенням законодавства

880
АМКУ в Полтавській області визнало бездіяльність Управління капітального будівництва міської ради порушенням законодавства

В прес-службі Полтавського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України, повідомили, що адміністративною колегією було прийнято рішення, згідно якого бездіяльність Управління капітального будівництва виконкому Полтавської міської ради визнано порушенням конкурентного законодавства.

До відділення АМКУ надійшла колективна заява від власників квартир у соціальному житловому будинку № 8-а по вулиці Героїв Сталінграду. Люди скаржились на бездіяльність УКБ, яке не виконало своїх зобов’язань, як забудовник і таким чином створило умови, внаслідок яких ряд організацій не змогли виконати умови договору. Крім того бездіяльність УКБ призвела до невиконання ним договорів, а саме:

-договору про інвестування будівництва об’єкта капітального будівництва, укладеного з ТОВ “Компанія з управління активами “Капітал СМ”, відповідно до пункту 2.2.1 якого, Управління зобов’язане ввести в експлуатацію в термін не пізніше IV кварталу 2013 року об’єкт будівництва, а саме житловий будинок № 8а по вул. Героїв Сталінграду в м. Полтава, і передати Інвестору об’єкт капітального будівництва;

-договору про фінансування будівництва та спорудження житла, укладеного з товариством з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «Власний Дім». Згідно п. 1.1 вищевказаного договору Управлінню замовлено збудувати та ввести в експлуатацію з плановим терміном до 30 червня 2014 року соціальний багатоквартирний житловий будинок по вул. Героїв Сталінграду № 8а у м. Полтава.

Як встановила Інспекція державного архітектурного-будівельного контролю в Полтавській області, будинок був введений в експлуатацію з запізненням майже на півроку і лише після того, як АМКУ розпочав розгляд справи. Крім того, матеріалами справи доведено, що на даний час залишаються не виконаними роботи з електропостачання даного будинку.

«Невиконання Управлінням своїх зобов’язань, як Забудовника (Замовника) житлового будинку № 8а по вул. Героїв Сталінграду в м. Полтава, позбавило Довірителів Фонду (власників квартир) фінансування будівництва використовувати проінвестовані ними житлові приміщення відповідно з їх призначенням, а саме для проживання», - зазначив голова Полтавського обласного територіального відділення АМКУ Володимир Оніщенко.

Марина Левчук

Коментарі