•  

АМКУ знов вимагає чесний конкурс на маршрути приміських автобусів

550
АМКУ знов вимагає чесний конкурс на маршрути приміських автобусів

Антимонопольний комітет заявляє, що конкурс з визначення перевізників міжміського громадського транспорту Полтавської області привів на маршрути не найкращі автобуси.

Полтавська облдержадміністрація наполегливо відфутболює з міжміських маршрутів одного з претендентів.

Адміністративна колегія Полтавського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України порушила справу проти Полтавської обласної державної адміністрації за ознаками антиконкурентних дій органу влади.

Як твердить відділення, конкурсний комітет по визначенню пасажирських перевізників на автобусних маршрутах загального користування, утворений Полтавською обласною державною адміністрацією незаконно не допустив приватне підприємство «ЛЮГ» до участі у конкурсі за маршрутами № 48 «Полтава АС-1 – Кірове» та № 53 «Полтава АС-4 – Кротенки через Вороніна». Такі дії Полтавської ОДА містять ознаки порушення конкурентного законодавства та можуть призвести до недопущення та спотворення конкуренції на ринку перевезення пасажирів на приміських та міжміських автобусних маршрутах загального користування у межах Полтавської області – ідеться в заяві АМКУ.

Це вже друга за рік справа АМКУ проти Полтавської облдержадміністрації про порушення чиновниками конкурентного законодавства при визначенні перевізників.

У серпні 2014 року АМКУ вже викривав Полтавську ОДА в незаконному обмеженні кола перевізників на маршрутах № 4 (Полтава АС-1 – Лохвиця АС»), № 11 («Полтава АС-2 – Лисівка (поворот)»), № 35 (маршрут «Полтава АС-1 – Кірове»), № 36 («Полтава – АС-1 – Кірове»). Мовайшла про недопущення до конкурсу тієї самої фірми.

Коментарі