•  

Чи знає Саакашвілі, що він підтримує Матковського?

3850
Чи знає Саакашвілі, що він підтримує Матковського?

17 жовтня на офіційній сторінці Андрія Матковського з'явилося відео, на якому голова Одеської ОДА Міхеїл Саакашвілі зі символікою "БПП-Солідарність" закликає до підтримки громадян. Незрозуміло, що в лівому верхньому кутку робить надпис "За Андрія Матковського" а в правому нижньому "Полтавська територіальна організація партії". Саакашвілі в сюжеті жодного слова не говорить про те, що він висувається в міські голови чи депутати від партії Президента, узагалі не згадує Матковського та Полтаву. 

Посилання на відео:

Виникають логічні питання: чи справді Міхеїл Саакашвілі підтримує "БПП-Солідарність"? Адже ні на офіційній сторінці у Фейсбуці, ані в жодному ЗМІ немає інформації про те, що нинішній голова Одеської ОДА підтримує цю партію. Останні новини від 16-17 вересня говорять про те, що Міхеїл Саакашвілі був присутній за з'їзді провладної партії, але відмовився йти на місцеві вибори від "БПП"

http://zn.ua/POLITICS/moskal-idet-na-vybory-ot-bpp...

http://vlada.io/uk/vlada_news/saakashvili-poyasniv...

«Я не член БПП. Я не є лідером списку, хоча такі пропозиції були. Я запрошений як голова Одеської ОДА і просто як той, хто може висловити свою думку», — так М.Саакашвілі пояснив свою присутність на з’їзді партії.

У зв'язку з цим, "Останній Бастіон" запитав у Міхеїла Саакашвілі, чи справді він вирішив висуватися від "БПП-Солідарність", і чи давав дозвіл на розміщення тексту "За Андрія Матковського" на відео зі своїм зверненням? 

Нагадаємо, що залучатися псевдо підтримкою - фірмовий стиль Матковського. На виборах міського голови 2006 року він без дозволу використовував символіку цієї ж "Солідарності". Юрій Луценко тоді зробив офіційну заяву, що Матковський не входить до "БПП". 

Сценарій брудних технологій від Матковського не змінюється?

Коментарі