•  

Аномально велика кількість пожеж сталася вчора на Полтавщині (ОНОВЛЕНО)

1430
Аномально велика кількість пожеж сталася вчора на Полтавщині (ОНОВЛЕНО)

19 пожеж за минулу добу зафіксувала ДСНС на території Полтавської області: одна людина загинула, горіли житлові будинки, артсклади, ліси і поля.

За повідомлення ГУ ДСНС в Полтавській області в Кременчуці в наслідок пожежі в квартирі постраждала одна людина: на місці рятувальники виявили чоловіка, який отримав опіковий шок 3-го ступеню, опіки полум’ям тулуба, постраждалий був направлений в реанімаційне відділення міської лікарні. Близько одинадцятої вечора того ж дня чоловік помер в лікарні.

В Полтаві горів багатоквартирний житловий будинок – полум’я виникло в підвалі в наслідок підпалу сміття невстановленою особою. В Шишацькому районі згорів приватний житловий будинок через порушення правил експлуатації пічного опалення.

Крім цього за добу, згідно даних служби з надзвичайних ситуацій області, полум’ям знищено повністю або пошкоджено дев’ять господарчих будівель. Так в селі Каплинці Пирятинського району в наслідок однієї пожежі знищено дві господарчі будівлі та пошкоджено житловий будинок. А в селі Сенча Лохвицького району місцевий житель спалюючи сміття спалив господарчу будівлю і ледь не знищив ще два житлові будинки розташовані поряд – в боротьбі з полум’ям – були задіяні два відділення ДСНС. В Оржицькому районі господарство згоріло разом з врожаєм сіна.

В Полтавському районі на відкритій території зафіксоване загорання сухої трави на площі 3 га. В Полтаві в Київському та Октябрському районах згоріло по 100 квадратних метрів сухостою. Ще 6 гектарів трави горіли під лісом в Пирятинському районі.

У Великобагачанському районі в лісовому масиві виникла пожежа в наслідок якої було знищено хвойну підстилку на площі близько 15 га. ДСНС врятовано лісовий масив площею близько 250 га. Перевірку за фактом цієї пожежі проводять слідчі органи УМВС у Полтавській області. В гасінні приймали участь: 3 відділення і 3 одиниці техніки а також, 5 тракторів з плугом, і 70 чоловік особового складу ДП «Миргородський держлісгосп». Крім цього в Нових Санжарах згоріло 0,2 гектари лісу.

Ще одну пожежу на відкритій території колишніх артилерійських складів на околиці Полтави гасили три відділення ДСНС. В селі Соснівці Полтавського району вигоріли 3 га трави і 3 безгосподарчі будівлі.

Коментарі