•  

Антимонопольний комітет «зловив» Гоголівську селищну раду на порушенні конкурентного законодавства

410
Антимонопольний комітет «зловив» Гоголівську селищну раду на порушенні конкурентного законодавства

     Антимонопольний комітет довів, що Гоголівська селищна рада (Великобагачанський район) затвердила житлово-комунальні тарифи в селищі зі значними порушеннями.

     Про це повідомила прес-служба Полтавського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України.

     «Селищна рада рішеннями сесій затвердила тарифи на послуги централізованого водопостачання та водовідведення, а також по обслуговуванню будинків та прибудинкових територій в селищі Гоголеве. Ці тарифи були сформовані з порушенням діючого Порядку формування тарифів та в економічно необгрунтованих розмірах. Також селищна рада не встановила відповідним рішенням структури тарифу, періодичності та строків надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій. Копія такого рішення є невід’ємною частиною договору про надання послуг» - розповіла прес-служба.

     За її словами, такі дії селищної ради призвели до легітимації та створення умов для вчинення порушень конкурентного законодавства для ПАТ «Укрнафта» в особі НГВУ «Полтаванафтогаз».

     За інформацією прес-служби, полтавське відділення АМК зобов’язало Гоголівську селищну раду припинити порушення конкурентного законодавства та здійснювати свою діяльність згідно вимог чинного законодавства. Гоголівська селищна рада в ході розгляду справи повідомила територіальне відділення про вжиття заходів щодо припинення порушень. Її представники запевнили, що працюють над встановленням тарифів на вказані послуги в економічно обгрунтованих розмірах та у відповідності з вимогами діючого Порядку формування тарифів.

Коментарі