•  

Апеляційний суд відсунув рішення по заставі для ДАІшника-корупціонера на наступний рік

5170
Апеляційний суд відсунув рішення по заставі для ДАІшника-корупціонера на наступний рік

Апеляційний суд Полтавської області мав сьогодні винести рішення по сумі застави для начальника УДАІ Полтавської області Петра Блажівського, але переніс розгляд справи на 5 січня 2015 року.

Апеляційний суд не став розглядати сьогодні апеляцію Прокуратури Полтавської області про збільшення суми застави для головного ДАІшника області Петра Блажівського.

Про це «Останньому Бастіону» повідомила прес-секретар Полтавської обласної прокуратури Людмила Іващук.

Раніше Октябрський районний суд Полтави ухвалив рішення випустити Блажівського з-під варти під заставу. Після визначення і внесення застави Блажівський зможе вийти на волю принаймні до вироку суду.

Після чого, вчора в. о. прокурора Полтавської області Юрій Кравченко заявив, що на погляд державного звинувачення сума застави замала та повідомив, що відомство боротиметься за її збільшення.

За інформацією джерела «Останнього Бастіону» сума застави визначена Октябрьским райсудом склала два мільйона гривень.

Як раніше повідомлялося, головного ДАІшника Полтавщини впіймали на хабарі в тисячу доларів США на гарячому під час передавання грошей одним із працівників ДАІ. Крім того, у валізі Блажівського вилучили ще 18 тисяч доларів США. Гроші знайшли і під час обшуку в квартирі. Загалом - півтора мільйона гривень.

Коментарі